Cijene polovnih · 24. oktobar 2026.

Renault cijene u BiH

21 modela s dovoljno oglasa za pouzdanu cijenu, 3.970 oglasa u zadnjih 6 mjeseci i 3.100 u prodaji danas. Odaberi model za cijene po godištu, kilometraži i motoru.

Renault logo

Automobili

Najtraženiji Renault modeli

Svi modeli (18)

Renault: Automobili
ModelMedijanOglasa
Megane5.800 KM1.184
Clio6.300 KM829
Scenic4.500 KM522
Laguna3.500 KM342
Grand Scenic7.400 KM156
Captur21.600 KM142
Twingo4.650 KM115
Kadjar24.900 KM91
Kangoo5.800 KM88
Trafic21.600 KM74
Espace8.900 KM44
Fluence7.500 KM43
Talisman25.000 KM39
Master13.000 KM33
Koleos29.000 KM28
Modus4.650 KM26
Megane Grandtour7.000 KM21
Austral63.400 KM20

Česta pitanja

O cijenama vozila Renault

Koji je najpopularniji Renault model u BiH?
Najviše oglasa ima Renault Megane (1.184 oglasa u zadnjih 6 mjeseci, medijan 5.800 KM). Slijede Clio, Scenic, Laguna.
Koliko košta polovni Renault?
Zavisi od modela: medijan tražene cijene ide od 3.500 KM za Laguna (2000.–2013.) do 63.400 KM za Austral (2023.–2026.). Na stranici svakog modela su cijene po godištu, kilometraži i motoru.
Odakle su ove cijene?
Iz javnih oglasa polovnih vozila iz cijele BiH, bez duplikata i očitih grešaka. To su tražene cijene iz zadnjih 6 mjeseci, osvježene svaki dan. Za tačnu vrijednost svog vozila koristi besplatnu Cifra procjenu.

Koliko vrijedi tvoj Renault?

Godište, kilometraža i motor — i za par sekundi znaš realnu cijenu. Besplatno, uz besplatan nalog.