Cijene polovnih · 24. oktobar 2026.

Škoda cijene u BiH

15 modela s dovoljno oglasa za pouzdanu cijenu, 6.216 oglasa u zadnjih 6 mjeseci i 4.839 u prodaji danas. Odaberi model za cijene po godištu, kilometraži i motoru.

Škoda logo

Automobili

Najtraženiji Škoda modeli

Svi modeli (15)

Škoda: Automobili
ModelMedijanOglasa
Octavia13.500 KM2.777
Fabia6.500 KM1.327
Superb26.100 KM534
Yeti14.300 KM329
Kodiaq47.900 KM297
Karoq37.000 KM247
Octavia RS18.600 KM159
Rapid13.500 KM145
Roomster8.000 KM100
Octavia Scout16.900 KM98
Felicia1.550 KM54
Kamiq36.500 KM49
Scala28.900 KM48
Citigo8.200 KM27
Fabia Monte Carlo10.000 KM25

Česta pitanja

O cijenama vozila Škoda

Koji je najpopularniji Škoda model u BiH?
Najviše oglasa ima Škoda Octavia (2.777 oglasa u zadnjih 6 mjeseci, medijan 13.500 KM). Slijede Fabia, Superb, Yeti.
Koliko košta polovni Škoda?
Zavisi od modela: medijan tražene cijene ide od 1.550 KM za Felicia (1997.–2001.) do 47.900 KM za Kodiaq (2017.–2026.). Na stranici svakog modela su cijene po godištu, kilometraži i motoru.
Odakle su ove cijene?
Iz javnih oglasa polovnih vozila iz cijele BiH, bez duplikata i očitih grešaka. To su tražene cijene iz zadnjih 6 mjeseci, osvježene svaki dan. Za tačnu vrijednost svog vozila koristi besplatnu Cifra procjenu.

Koliko vrijedi tvoja Škoda?

Godište, kilometraža i motor — i za par sekundi znaš realnu cijenu. Besplatno, uz besplatan nalog.