Cijene polovnih · 24. oktobar 2026.

Seat cijene u BiH

11 modela s dovoljno oglasa za pouzdanu cijenu, 1.999 oglasa u zadnjih 6 mjeseci i 1.610 u prodaji danas. Odaberi model za cijene po godištu, kilometraži i motoru.

Seat logo

Automobili

Najtraženiji Seat modeli

Svi modeli (11)

Seat: Automobili
ModelMedijanOglasa
Ibiza6.900 KM650
Leon9.400 KM436
Altea8.200 KM175
Altea XL9.600 KM161
Alhambra15.900 KM121
Ateca35.600 KM110
Toledo4.500 KM107
Cordoba2.600 KM75
Exeo9.500 KM61
Leon FR15.600 KM55
Arona27.200 KM48

Česta pitanja

O cijenama vozila Seat

Koji je najpopularniji Seat model u BiH?
Najviše oglasa ima Seat Ibiza (650 oglasa u zadnjih 6 mjeseci, medijan 6.900 KM). Slijede Leon, Altea, Altea XL.
Koliko košta polovni Seat?
Zavisi od modela: medijan tražene cijene ide od 2.600 KM za Cordoba (1998.–2006.) do 35.600 KM za Ateca (2016.–2023.). Na stranici svakog modela su cijene po godištu, kilometraži i motoru.
Odakle su ove cijene?
Iz javnih oglasa polovnih vozila iz cijele BiH, bez duplikata i očitih grešaka. To su tražene cijene iz zadnjih 6 mjeseci, osvježene svaki dan. Za tačnu vrijednost svog vozila koristi besplatnu Cifra procjenu.

Koliko vrijedi tvoj Seat?

Godište, kilometraža i motor — i za par sekundi znaš realnu cijenu. Besplatno, uz besplatan nalog.