Cijene polovnih · 24. oktobar 2026.

Nissan cijene u BiH

10 modela s dovoljno oglasa za pouzdanu cijenu, 664 oglasa u zadnjih 6 mjeseci i 504 u prodaji danas. Odaberi model za cijene po godištu, kilometraži i motoru.

Nissan logo

Automobili

Najtraženiji Nissan modeli

Svi modeli (10)

Nissan: Automobili
ModelMedijanOglasa
Qashqai19.900 KM273
X-Trail22.500 KM107
Terrano10.500 KM49
Navara25.000 KM44
Qashqai+214.000 KM42
Juke13.500 KM41
Pathfinder21.400 KM36
Murano12.100 KM30
Micra3.700 KM22
Patrol20.000 KM20

Česta pitanja

O cijenama vozila Nissan

Koji je najpopularniji Nissan model u BiH?
Najviše oglasa ima Nissan Qashqai (273 oglasa u zadnjih 6 mjeseci, medijan 19.900 KM). Slijede X-Trail, Terrano, Navara.
Koliko košta polovni Nissan?
Zavisi od modela: medijan tražene cijene ide od 3.700 KM za Micra (2003.–2015.) do 25.000 KM za Navara (2002.–2019.). Na stranici svakog modela su cijene po godištu, kilometraži i motoru.
Odakle su ove cijene?
Iz javnih oglasa polovnih vozila iz cijele BiH, bez duplikata i očitih grešaka. To su tražene cijene iz zadnjih 6 mjeseci, osvježene svaki dan. Za tačnu vrijednost svog vozila koristi besplatnu Cifra procjenu.

Koliko vrijedi tvoj Nissan?

Godište, kilometraža i motor — i za par sekundi znaš realnu cijenu. Besplatno, uz besplatan nalog.