Cijene polovnih · 24. oktobar 2026.

Ford cijene u BiH

16 modela s dovoljno oglasa za pouzdanu cijenu, 3.064 oglasa u zadnjih 6 mjeseci i 2.409 u prodaji danas. Odaberi model za cijene po godištu, kilometraži i motoru.

Ford logo

Automobili

Najtraženiji Ford modeli

Svi modeli (15)

Ford: Automobili
ModelMedijanOglasa
Focus5.100 KM1.036
Kuga18.100 KM456
Fiesta5.300 KM427
Mondeo6.000 KM410
C-Max8.000 KM160
Transit18.100 KM101
S-Max12.000 KM101
Galaxy9.500 KM73
Ranger52.500 KM69
Ka / Ka+3.650 KM44
Mustang52.000 KM35
Tourneo24.000 KM29
Grand C-Max13.800 KM21
Escort2.550 KM20
Fusion4.200 KM19

Kamioni i kombiji

Ford: kamioni i kombiji

Česta pitanja

O cijenama vozila Ford

Koji je najpopularniji Ford model u BiH?
Najviše oglasa ima Ford Focus (1.036 oglasa u zadnjih 6 mjeseci, medijan 5.100 KM). Slijede Kuga, Fiesta, Mondeo.
Koliko košta polovni Ford?
Zavisi od modela: medijan tražene cijene ide od 2.550 KM za Escort (1979.–1999.) do 52.500 KM za Ranger (2013.–2026.). Na stranici svakog modela su cijene po godištu, kilometraži i motoru.
Odakle su ove cijene?
Iz javnih oglasa polovnih vozila iz cijele BiH, bez duplikata i očitih grešaka. To su tražene cijene iz zadnjih 6 mjeseci, osvježene svaki dan. Za tačnu vrijednost svog vozila koristi besplatnu Cifra procjenu.

Koliko vrijedi tvoj Ford?

Godište, kilometraža i motor — i za par sekundi znaš realnu cijenu. Besplatno, uz besplatan nalog.